Nejúspěšnější Sportovec

Nejúspěšnější Sportovec za rok 2023
Výsledky ankety Sportovec Českolipska pro rok 2023
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2023
Nominace medailonky Sportovec Českolipska 2023
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2023

NOMINACE DO SPORTOVCE ČESKOLIPSKA 2022 (UZÁVĚRKA V SOBOTU DNE 7.1.2023 - Odkaz ZDE)
Prosíme, vyplňte za Váš klub nominaci do ankety Sportovec Českolipska 2022. Systém ankety zůstává stejný jako u předchozího ročníku. Na každém klubu zůstává právo zhodnocení nominace nejúspěšnějších sportovců za rok 2022, finální složení však proběhne v rámci odborné sportovní komise, která vytipuje finálový počet (u jednotlivců 15, u kolektivů/trenérů 5), který se dostane zpět k veřejnosti pomocí webové a papírové ankety. Hlasování v anketě je pak rozděleno na diváckou a odbornou část v poměru 50:50. V případě zařazení Vašich sportovců do finální nominace Vás budeme kontaktovat s žádostí o foto a video materiál k jednotlivým anketám.

Závěrem budeme rádi za Vaši podporu a spolupráci, případné partnerství při uspořádání této ankety, ve které jde o ocenění sportující mládeže a dospělých, ať už v individuálních, či kolektivních sportech. S ohledem na ubývající počet sportovně aktivních obyvatel, vidíme v této akci velký smysl a podpora sportu je pro nás prioritou. V případě, že zvažujete podporu této ankety, chce se stát naším partnerem, neváhejte reagovat na tento e-mail.
SPORTOVEC ČESKOLIPSKA 2022 / KD CRYSTAL
V roce 2021/2022 proběhl zcela nový model této tradiční ankety on-line formou, se změnou organizačního týmu a partnerů. Do čela této události se postavili sportovci z České Lípy a anketa proběhla v novém okresním formátu. V letošním roce navazujeme na tuto osvědčenou formu ankety on-line formou, respektive do termínu 7. 1. 2023 budou probíhat nominace úspěšných sportovců z vaší strany. V následujícím období po uzavření nominací proběhne anketa a březnové vyhlášení v Kulturním domě Crystal, kde se opět setkají společně sportovci, potenciální partneři, novináři a představitelé jednotlivých měst. Pro tyto účely budou přípravné opět webové stránky ankety na adrese https://www.sportovecceskolipska.cz/
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2022
Vyhlášené kategorie
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2021
Výsledky nejúspěšnější sportovci Českolipska 2021